V soboto, 8. 11. 2025, smo se odpravili na članski izlet. Obiskali smo si gasilsko enota na letališču Brnik, nato smo pot nadaljevali v muzeju Avsenika, čokoladnici v Radovljici ter zaključili z obiskom PGD Begunje na Gorenjskem.
PGD Sostro