
V tednu med 28. 6. in 5. 7. 2025, je potekala 25. poletna šola gasilske mladinke v Bohinju.
Udeležili smo se ga s skupino 11 otrok in 2 mentorjev. Teden je bil poln takih in drugačnih dogodivščin. Od vožnje s kanuji, pohoda, obiskov reševalnih psov, delavnic, dviganja in spuščanja zastave, do obiska Zmaja Maja, predsednika GZL Anžeta Bitenca in Jankota Cerkvenika.
Borili smo se kdo bo najboljši v mnogoboju ter kdo bo imel najlepši šotor. Seveda tudi klasična taborna igra, Skriti prijatelj, ni manjkala.Spoznali smo mnoge nove prijatelje, pridobili nova znanja ter domov odšli polni novih spominov in doživetij.
Upamo, da se v Bohinj kmalu spet vrnemo!