
V soboto, 28. 6. 2025, je potekala gasilska veselica z ansamblom Slovenski muzikantje.
Slike naj povedo preostalo.
Od priprav, izvedbe do pospravljana.
HVALA vsem, ki ste prišli in z nami žurali do jutranjih ur.
HVALA vsem, ki ste nam pomagali na tak ali drugačen način.
HVALA vsem sponzorjem za podporo.
Hvala Ansamblu Slovenski muzikanti za žur in zabavo!
Se vidimo ponovno prihodnje leto!