REŠEVANJE OSEBE IZ VODE
Prva stran / Novice / Intervencije / Reševanje osebe iz vode

V četrtek. 26. decembra 2013, smo bili ob 10:57 uri obveščeni o skoku starejše osebe iz mostu v Tacnu v reko Savo. Izvozili smo z GVC 16/25, GVM in 10 gasilci. Poleg tega sta odšla 2 gasilca v EPV MOL (enota za podporo vodenju).

Poleg nas in Gasilske brigade Ljubljana so bili aktivirani tudi PGD Zalog - Spodnji Kašelj, PGD Črnuče, PGD Ježica, PGD Stožice, PGD Tomačevo - Jarše, PGD Vižmarje - Brod, PGD Tacen, PGD Gameljne, PGD Brdo, ter PGD Litija. V pripravljenosti je bila potapljaška reševalna služba. Iz zraka smo imeli podporo helikopterja policije.

Oseba je bila najdena na obrežju reke Save okoli 13:15 ure.

<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="//www.youtube.com/embed/4qRtp96QJu4" width="560"></iframe>

<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="//www.youtube.com/embed/w84am6dFLZY" width="560"></iframe>