MLADINA
OPERATIVNA ORGANIZIRANOST MLADINA IZPOSOJA KLOPI POMAGAJ GASILCEM (DOHODNINA) KONTAKT
Prva stran / Društvo / Mladina

Na delavnicah sodeluje približno 20 razigranih otrok, ki so stari od 6 do 18 let. Delavnice potekajo v dveh delih. In sicer:

Na delavnicah se pripravljamo na kviz, orientacijo ter na pravo gasilsko tekmovanje. V okviru tega se učimo vezati vozle, prepoznavamo gasilsko orodje, se pogovarjamo o varnosti v prometu, požarni preventivi, igramo Modrega gasilca in igro Spomin, udeležujemo se likovnih natečajev ter še marsikaj drugega. Z najmlajšimi pa se seveda tudi igramo in barvamo pobarvanke. Ker pa so to gasilske delavnice, tudi brez špricanja ne gre. Takoj ko nam temperature dovoljujejo, odidemo ven in pripravimo prave gasilske vaje z vodo in vedrovkami.

Vse otroke, ki se želijo pridružiti gasilcem, vabimo, da nam pišejo na mladina@pgd-sostro.si ali pa nas obiščejo katerikoli petek med 18:00 in 19:00 (razen v času šolskih počitnic).

Na pomoč

Ogled gasilske šole na IGuGasilske delavnice
[okraševanje za praznike]
Ogled likovne razstave GZLMladinsko tekmovanje GZL