MLADINA
OPERATIVNA ORGANIZIRANOST MLADINA IZPOSOJA KLOPI POMAGAJ GASILCEM (DOHODNINA) KONTAKT
Prva stran / Društvo / Mladina

Na delavnicah sodeluje približno 20 razigranih otrok, ki so stari od 6 do 18 let. Delavnice potekajo v dveh delih. In sicer:

Na delavnicah se pripravljamo na kviz, orientacijo ter na pravo gasilsko tekmovanje. V okviru tega se učimo vezati vozle, prepoznavamo gasilsko orodje, se pogovarjamo o varnosti v prometu, požarni preventivi, igramo Modrega gasilca in igro Spomin, udeležujemo se likovnih natečajev ter še marsikaj drugega. Z najmlajšimi pa se seveda tudi igramo in barvamo pobarvanke. Ker pa so to gasilske delavnice, tudi brez špricanja ne gre. Takoj ko nam temperature dovoljujejo, odidemo ven in pripravimo prave gasilske vaje z vodo in vedrovkami.

Vse otroke, ki se želijo pridružiti gasilcem, vabimo, da nam pišejo na mladina@pgd-sostro.si ali pa nas obiščejo katerikoli petek med 18:00 in 19:00 (razen v času šolskih počitnic).

MLADINSKI KOTIČEK

Po novem smo ustvarili tudi intaraktivni kanal kjer bomo objavlali različne tematike - povezavo do vsega najdete na naslednji povezavi:

Na pomoč

Pionirji - delavnice iz orientacije Obisk GBL Tabor mladine v Bohinju Kviz mladine GZL
PGD Sostro
+386 1 5429 733 - info.sostro@gzl.si
Predsednik: Matjaž Mihelič
+386 31 374 244 - predsednik.sostro@gzl.si
Poveljnik: Marko Golubič
+386 40 192 153 - poveljnik.sostro@gzl.si
© 1920 - 2024 PGD Sostro. Vse pravice pridržane.